Võlglasi on palju ja ei oska nendega tegeleda

Võlgniku tekkimisel peaks see kindlasti korterelamu juhtorganile olema häirekella eest.

Võlgnevuse tekkimisel on oluline võlasumma kasvamise pidurdamine. Ehk siis tuleks võimalusel selgitada välja, miks võlgnevus on tekkinud, kas tegu on ühekordse probleemiga või on see pikema keerulisema majandusseisu tulemus. Vastavalt sellele tuleks sõlmida korteriomanikuga kokkulepe võla tasumise osas ning mõistetavatel asjaoludel kasutada näiteks maksegraafikut.

Kui aga võlasumma on liiga suur või kokkulepet asjaosaliste vahel ei saavutata, siis tuleks võimalikult varakult alustada maksekäsu kiirmenetluse avalduse esitamist.

Meie kogemusest – korrektne dokumentatsioon, asjalik ning konkreetne tegevusplaan ja seadustega kooskõlas toimingute läbiviimine tagavad eduka võla sissenõudmise nii, et korteriühistu ei kannaks võlgniku poolt hüvitamata lisakulutusi ja kogu võlgnevus koos määratud intressidega jõuaks korteriühistu kontole.

Oleme üle võtnud vägagi kehvas seisus võlaprotsesse ning lahendanud neid korteriühistute kasuks enam kui 20 000€ ulatuses.

Kontaktisikud

Peeter Ojatamm
Haldusjuht
peeter@kinnistuhaldus.ee
Rene Kintsiraud
Haldusjuht
rene@kinnistuhaldus.ee
Tauri Tann
Hooldusjuht
tauri@kinnistuhaldus.ee
Sander Pang
Arved ja andmesisestus
raamatupidamine@kinnistuhaldus.ee

Üldkontaktid

Kiire kontaktvorm

Võta meiega ühendust! Kui aga tahad teada üldteenuste maksumust, siis Sinu kortermaja teenuse esmase hinna saad kohe teada, kasutades kiiret ja lihtsat hinnakalkulaatorit!