Kodulehe tegemine ettevõttele,
tellisime artmedia.ee-lt.

Meil oli plaanis kodulehe tegemine ettevõttele, mille tellisime artmedia.ee-lt. Otsustasime luua endale uue kodulehe, mis kajastaks meie poolt pakutavaid teenuseid ja väärtusi. Ettevõtte kodulehe tegemise osas oli meil oluline, et partneriks oleks keegi, kes mõistab meie väärtusi, oskab neid välja tuua ja esitada. Turul on väga palju kodulehe pakkujaid. Seega olime raske valiku ees, sest hinnad olid väga erinevad ja teenuse sisus oli mõnevõrra tööd, et aru saada, kes on parim.

Oma kodulehe saime kiirelt valmis ja meeldiv oli, et nad aitasid kaasa mõelda. Vahepeal oli väikesi viivitusi, aga paar päeva ei olnud probleem oodata kogu protsessi jooksul. Kodulehe tegemise juures oli just fookus, et kuidas saame kogu info, läbinähtavuse, hinnainfo, tehtud tööd jms ilusti külastajale esitatud. Me tahtsime olla hästi avatud ja näidata kohe kodulehel ära oma hinnad. Alguses see osa jäi esmasest ekraaniosalt välja. Uuel parandatud hinnainfo lehel saime info ilusti välja toodud ja usume, et see aitab läbinähtavusele palju kaasa. Kodulehe tegemise hind oli väga mõistlik. Töö käigus eelarve jäi samaks ja ei muutunud.

Kodulehe valmistamine õigele platvormile oli väga oluline. Kodulehe tegemine WordPressiga, mis annab meile endale võimalusi kodulehte edasi arendada ja täita pideva sisuga. Kodulehe disain – oli oluline, et oleks selge ja info hierarhia paigas. Kodulehe turunduslikud elemendid olid meile olulisel kohal. Kuna soovime oma klientidele parimat ja teeme lahendusi südamest, siis tahtsime seda sõnumit ka turunduslikes elementides kodulehel kasutada. Veebilehe haldamine on lihtne. Usume, et kodulehe eesmärk sai täidetud.

Kontaktisikud

Peeter Ojatamm
Haldusjuht
peeter@kinnistuhaldus.ee
Rene Kintsiraud
Haldusjuht
rene@kinnistuhaldus.ee
Tauri Tann
Hooldusjuht
tauri@kinnistuhaldus.ee
Sander Pang
Arved ja andmesisestus
raamatupidamine@kinnistuhaldus.ee

Üldkontaktid

Kiire kontaktvorm

Võta meiega ühendust! Kui aga tahad teada üldteenuste maksumust, siis Sinu kortermaja teenuse esmase hinna saad kohe teada, kasutades kiiret ja lihtsat hinnakalkulaatorit!